Shpërndarës Interneti Gigabit Mate 24CH

130,00 

In Stock
Highlight
  • 24× 10/100/1000 Mbps portet e negociatave automatike RJ45 që mbështesin Auto-MDI/MDIX
  • Plug and play, nuk nevojitet konfigurim dhe nuk kërkohet menaxhim
  • Mbështet funksionet 802.1p/DSCP QoS dhe IGMP Snooping
  • Kontrolli i rrjedhës IEEE 802.3x siguron transferim të besueshëm të të dhënave
Description
Switch Ethernet Network Switch
RJ45 Port 24*10/100/1000M(Auto MDI/MDIX)
AC In 100V-240V 50HZ
DC Out 12V 2A(Build-in)
Bandwidth 32G full duplex
Data Pin 12 36 45 78
MAC Address 2K
Scroll To Top
Close
Close

Shopping Cart

Close

Shopping cart is empty!

Continue Shopping

Shpërndarës Interneti Gigabit Mate 24CH
130,00  Add to cart